tokat evden eve nakliyat

Taşınmanın Kolay Yolu 356 212 55 95

Firmamız, taşıma hizmetleri teknolojik yöntemler ile vermektedir. Eşya paketleme, mobilya montajı, yükleme gibi işlemler uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Firmamız asansörlü ev taşıma noktasında da faaliyet göstermektedir. Nakil sırasında en ufak bir problemin yaşanması söz konusu değildir. Veziroğlu evden eve nakliye ekonomik fiyatlar ile hizmet sağlamaktadır. Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık ücretleri makul bir düzeydedir.

 

 

  • Görüntüleme: 84

Şehiriçi Nakliyat

Eşyaların paketlenmesi konusunda yardım alınacaksa sözleşmede belirlenir ve firma personeli paketleme işini de yapar. Bütün eşyalar için ambalajlama işi titizlikle yapılması sağlanır ve kırılacak, çizilecek eşyaların sarım işlemleri de firma tarafından yapılır. Eşyalar asansöre yerleştirilerek taşınma işlemleri başlar ve evden eve nakliyat işi başlamış olur. Şehiriçi nakliyat için eşyaların zarar görmemesi için personel titiz davranmalı ve hassas eşyalara dikkat edilmelidir. Müşterinin eşyasının sigortalı olduğu düşünülmeli ve taşınma işlemlerinde eşyaya zarar verilmemeye gayret edilmelidir. Eşyalar yeni adrese geldiğinde asansör yeni eve yerleştirilmesi sağlanır ve hasarsız bir şekilde teslim edildiği anlaşıldıktan sonra işlem başarıyla sonuçlandırılmış olur.

Şehiriçi Nakliyat, Eşya Taşımak Dikkat İster

Taşınma aşamasında herkesin karşılaşabileceği sorunlardan birisi de eşyanın zarar görmesidir. Taşınma işinde hizmet alan firmanın eşyaları muhafaza etmesi ve araca yüklerken ve araçtan yeni eve getirdiklerinde titiz davranması gerekir. Her eşyanın değerli olduğu ve rastgele iş yapılmaması gerektiğine dikkat edilmeli ve firma sorumluluğunu bilmelidir. Sadece eşyanın taşınması değil yapılacak işlemin titizlikle yapılması gerekir. Şehiriçi Nakliyat işleri müşteriye eziyet değil işini kolaylaştıracak aşamalardan oluşmalıdır. Şehiriçi nakliyat taşımacılıkta hizmet alınılacak firmanın güvenilir olması ve işini sağlam teslim etmeye özen gösterilmesi gerekir.  

 

 
  • Görüntüleme: 23

Parça eşya taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı olarak da adlandırılabilen nakliye firmamız tarafından sunulmakta olan hizmetler dahilinde bulunmaktadır. Bu hizmetimiz sayesinde, parça eşyalarınızı hem hızlı, hem güvenli hem de ekonomik olarak taşıtabilmeniz söz konusu olmaktadır. Bu hizmetin en önemli avantajı ekonomik olmasıdır. Eşyaların yüksek güvenlik ile taşınması özel nakliyat tırları sayesinde olmakta ve bu hizmeti dilerseniz şehir içi dilerseniz şehirler arası mesafelerde tercih edebilmeniz mümkündür. 

Parça Eşya Taşımacılığı Ekonomik Taşıma

Parça eşya taşımacılığı 'mda birden fazla kişinin eşyasının aynı tır içinde taşınması söz konusu olmaktadır. Böylece tek bir kişi için harcanacak akaryakıt belli bir güzergaha hizmet veren nakliye aracı sayesinde birden fazla kişi için harcanmaktadır. Dolayısıyla akaryakıt üzerinden bir kazanım gerçekleştirmekte bu da direkt olarak nakliye ücretine yansımaktadır. Bunun yanında, taşınacak eşya miktarı az olduğundan ambalajlama için gerekli olan malzemeler de azalacak hatta iş taşıma ve yüklemeye ait iş gücünün azalması da söz konusu olacaktır. Parça eşya taşımanın daha ekonomik olmasının ana sebepleri bu faktörlerdir. 

Tokat Parça Eşya Taşımacılığı  Nasıl Yapılır? 

İşlem sırasında tır parsellere ayrılarak farklı kişilerin eşyaları için alan açılmakta ve en son teslim edilecek eşyalar ilk önce yüklenerek, diğer eşyaların sürekli biçimde boşatılıp geri yüklenmesi gibi mantıksız işlemler ile vakit kaybedilmemektedir. Görüldüğü gibi firmamız tarafından en kaliteli şekilde alabileceğini Tokat parça eşya taşımacılığı hizmeti sayesinde, az miktardaki eşyanızı daha ekonomik şekilde taşıtabilirsiniz. 

  • Görüntüleme: 23

Asansörlü Taşıma

Evden eve nakliyat sektöründe kusursuz taşınmak istiyorsanızmutlaka asansörlü taşıma 'yı tercih ediniz, Yük asansörü bulunmayan binalarda dış cephe, balkon veya pencere elverişli ise taşımacılığın asansör kullanılarak yapılması eşyalarınızın kırılması veya çizilmesi riskini azaltacaktır.

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma fiyatları asansörün kurulacağı kat veya yere göre değişiklik göstermektedir. Bugün asansör fiyatları 150 TL den başlamakta ve 400 TL ye kadar çıkmaktadır. Örnek olarak Tokat’da asansör kiralama ücreti 150 TL iken ilçelerinde bu fiyat 400 TL ye kadar çıkmakta olup bu fiyatlar aynı zamanda mevsimsel olarak değişiklik göstermektedir. Piyasada 2 türde asansör bulunmakta olup bunlar kurmalı ve araç üstü olmaktadır.

Tokat Asansörlü Taşıma

Kurmalı asansör aracın içerisine sığabilecek büyüklükte olup 5. kata kadar uzanabilmektedir, araç üstü asansörler ufak kamyonların üzerine monte edilmiş şekilde olup 53 metre boya kadar uzanabilecek türleri vardır. Evden eve nakliyat firmaları genelikle gitmiş oldukları Tokat asansörlü taşıma hizmet sunumlarında bu asansörleri ücreti karşılığında kiralamaktadırlar.

  • Görüntüleme: 21

Sayfa 1 / 2